Taurės finalas



123_8060-item-1200x500.jpg






JONAVOS BĖGIMO TAURĖ






Finalinis etapas














JONAVA
2020.08.26











M 2003 m.g.ir jaunesnės

7,1 km










Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Ugnė DIRSYTĖ 2005 Kėdainiai I 0:31.48

2 Alita MASIONYTĖ 2004 SK „Einius“ (Jonava) II 0:34.17

3 Austėja SURVILAITĖ 2006 SK „Einius“ (Jonava) III 0:35.39

4 Adelė CIUKŠAITĖ 2006 Jonava 4 0:38.08










M 1996-2002 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Julija JAČUN 2002 Vilniaus r. RCN I 0:32.56

2 Justina RUGIENIŪTĖ 1996 Marijampolė II 0:50.15










M 1986-1995 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Milda TALALAITĖ 1991 VšĮ Origami runners (Kaunas) I 0:29.20

2 Aurelija KISIELIŪTĖ 1994 Kauno BMK II 0:29.48

3 Aira KELEČIENĖ 1987 Utena III 0:33.10

4 Brigita KOKANKAITĖ 1992 Kauno BMK 4 0:34.08










M 1976-1985 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Laura DAPKUVIENĖ 1981 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:30.32

2 Renata JATUŽIENĖ 1983 Kauno BMK II 0:31.19

3 Eglė GALIMOVIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas III 0:31.56

4 Auksė BALIUKEVIČIŪTĖ 1983 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:32.44

5 Lina BUINAUSKIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:34.23

6 Sonata GALVYDIENĖ 1977 BK „Maratonas“ (Jonava) 6 0:34.38

7 Jolita VASILJEVA 1981 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:38.33

8 Edita PILVINIENĖ 1980 BK „Maratonas“ (Jonava) 8 0:43.59

9 Rasa BAKIENĖ 1979 Kauno BMK 9 0:54.25










M 1966-1975 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Renata MACIJAUSKIENĖ 1968 Panevėžys I 0:31.44

2 Aistė VALANTIEJIENĖ 1973 Kauno BMK II 0:32.15

3 Jolanta DAŠKEVIČIENĖ 1971 Kauno BMK III 0:34.54










M 1965 m.g.ir vyresnės













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Ida DOBROVOLSKIENĖ 1965 Kauno BMK I 0:35.36

2 Rima ANTONČIKIENĖ 1964 VšĮ Bėgimo klubas II 0:44.57










V 2003 m.g.ir jaunesni













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Rafaelis PANKŪNAS 2003 Kėdainių SC I 0:30.11

2 Paulius BAGDONAVIČIUS 2008 SK „Einius“ (Jonava) II 0:36.15

3 Deividas KABIŠAITIS 2010 BK „Jonas Maratonas“  III 0:41.10










V 1996-2002 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Rokas LINKEVIČIUS 2001 Jonava I 0:27.27

2 Deividas GILYS 1997 Ukmergė II 0:27.35

3 Neimantas JOCIUS 1999 Jonava III 0:33.45










V 1986-1995 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Aivaras ČEKANAVIČIUS 1992 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:23.54

2 Nerijus ŽUKAUSKAS 1992 Kauno BMK II 0:24.40

3 Justinas ČEKANAUSKAS 1991 BK „Maratonas“ (Jonava) III 0:24.55

4 Andrius ALIŠAUSKAS 1988 Kauno BMK 4 0:26.05

5 Simas STASIUKAITIS 1986 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:26.12

6 Arūnas VALUCKIS 1987 Kaunas 6 0:28.04

7 Audrius NIKANOVAS 1989 Šilutė 7 0:29.06

8 Tadas KALKAUSKAS 1993 BK „Maratonas“ (Jonava) 8 0:29.13

9 Kornelijus JUODIS 1990 VšĮ Origami runners (Kaunas) 9 0:29.13

10 Sigitas FILIPAUSKAS 1995 Kaunas 10 0:29.17

11 Laurynas ARDINAVIČIUS 1988 VšĮ Bėgimo klubas 11 0:32.12

12 Matas TOLIUŠIS 1990 Kaunas 12 0:32.57

13 Virginijus VASILIAUSKAS 1979 SK „Einius“ (Jonava) 13 0:34.49

14 Patricio ALVAREZ 1995 Kauno BMK 14 0:39.34

15 Edvardas RUGIENIUS 1994 Marijampolė 15 0:50.15










V 1976-1985 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Remigijus ZALUMSKIS 1980 Šiaulių r. SK „Lukas“ I 0:24.19

2 Aurimas SKINULIS 1982 Kauno BMK II 0:24.29

3 Antanas ŽUKAUSKAS 1980 BK „Maratonas“ (Jonava) III 0:25.22

4 Donatas KOJALA 1983 Vilnius 4 0:25.51

5 Ramūnas VILČINSKAS 1985 Kauno BMK 5 0:26.45

6 Vaidas GARBAČIŪNAS 1985 Kauno BMK 6 0:26.57

7 Arūnas BOGUŠAS 1986 Kauno BMK 7 0:27.31

8 Klaudijus INDRELIŪNAS 1977 Kauno BMK 8 0:28.17

9 Vaidas SKRIPKAUSKAS 1978 VšĮ Bėgimo klubas 9 0:28.52

10 Audrius BAGDANAVIČIUS 1985 Kauno BMK 10 0:29.48

11 Mindaugas CIPLINSKAS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 11 0:30.32

12 Sergej KASATKIN 1985 Kaunas 12 0:30.36

13 Evaldas JURGELIŪNAS 1984 Kaunas 13 0:30.59

14 Laimonas KIRKUTIS 1980 VšĮ Bėgimo klubas 14 0:32.06

15 Paulius ZĖRINGIS 1983 Kaunas 15 0:33.28

16 Jurijus CEIKO 1981 Jonava 16 0:34.04

17 Donatas JURKŠAITIS 1979 Jonava 17 0:35.04

18 Andrius GAVRILOVAS 1982 VšĮ Bėgimo klubas 18 0:37.04










V 1966-1975 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Virgilijus MURALIS 1966 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:25.18

2 Vytautas GRAŽYS 1967 Vilniaus r. RCN II 0:25.55

3 Vidas TOTILAS 1971 Kauno BMK III 0:28.12

4 Tadas SURVILA 1975 BK „Maratonas“ (Jonava) 4 0:29.23

5 Jonas JUŠKA 1971 Kauno BMK 5 0:29.40

6 Gedas JAKUBAVIČIUS 1975 SK „Einius“ (Jonava) 6 0:31.09

7 Gintautas PETKEVIČIUS 1970 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:34.13

8 Vidmantas DOBROVOLSKAS 1966 Kauno BMK 8 0:35.36

9 Vidmantas RUGIENIUS 1973 Marijampolė 9 0:36.31

10 Sigitas CIUKŠA 1974 BK „Maratonas“ (Jonava) 10 0:38.08










V 1965 m.g.ir vyresni













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Valdas SKLIAUSTYS 1962 Anykščių KKSC I 0:27.53

2 Arvydas KRIKŠČIŪNAS 1963 Anykščių KKSC II 0:29.22

3 Audrys ANTONČIKAS 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:33.59

4 Vytautas MAZILIAUSKAS 1961 Vilnius 4 0:34.40

5 Ričardas DUONELAVIČIUS 1957 Kauno BMK 5 0:36.40

6 Vitalijus RIMŠA 1953 Kauno BMK 6 0:37.10

7 Gediminas KABIŠAITIS 1959 BK „Jonas Maratonas“  7 0:39.42










BENDRA LENTELĖ













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Aivaras ČEKANAVIČIUS 1992 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:23.54

2 Remigijus ZALUMSKIS 1980 Šiaulių r. SK „Lukas“ I 0:24.19

3 Aurimas SKINULIS 1982 Kauno BMK II 0:24.29

4 Nerijus ŽUKAUSKAS 1992 Kauno BMK II 0:24.40

5 Justinas ČEKANAUSKAS 1991 BK „Maratonas“ (Jonava) III 0:24.55

6 Virgilijus MURALIS 1966 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:25.18

7 Antanas ŽUKAUSKAS 1980 BK „Maratonas“ (Jonava) III 0:25.22

8 Donatas KOJALA 1983 Vilnius 4 0:25.51

9 Vytautas GRAŽYS 1967 Vilniaus r. RCN II 0:25.55

10 Andrius ALIŠAUSKAS 1988 Kauno BMK 4 0:26.05

11 Simas STASIUKAITIS 1986 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:26.12

12 Ramūnas VILČINSKAS 1985 Kauno BMK 5 0:26.45

13 Vaidas GARBAČIŪNAS 1985 Kauno BMK 6 0:26.57

14 Rokas LINKEVIČIUS 2001 Jonava I 0:27.27

15 Arūnas BOGUŠAS 1986 Kauno BMK 7 0:27.31

16 Deividas GILYS 1997 Ukmergė II 0:27.35

17 Valdas SKLIAUSTYS 1962 Anykščių KKSC I 0:27.53

18 Arūnas VALUCKIS 1987 Kaunas 6 0:28.04

19 Vidas TOTILAS 1971 Kauno BMK III 0:28.12

20 Klaudijus INDRELIŪNAS 1977 Kauno BMK 8 0:28.17

21 Vaidas SKRIPKAUSKAS 1978 VšĮ Bėgimo klubas 9 0:28.52

22 Audrius NIKANOVAS 1989 Šilutė 7 0:29.06

23 Tadas KALKAUSKAS 1993 BK „Maratonas“ (Jonava) 8 0:29.13

24 Kornelijus JUODIS 1990 VšĮ Origami runners (Kaunas) 9 0:29.13

25 Sigitas FILIPAUSKAS 1995 Kaunas 10 0:29.17

26 Milda TALALAITĖ 1991 VšĮ Origami runners (Kaunas) I 0:29.20

27 Arvydas KRIKŠČIŪNAS 1963 Anykščių KKSC II 0:29.22

28 Tadas SURVILA 1975 BK „Maratonas“ (Jonava) 4 0:29.23

29 Jonas JUŠKA 1971 Kauno BMK 5 0:29.40

30 Aurelija KISIELIŪTĖ 1994 Kauno BMK II 0:29.48

31 Audrius BAGDANAVIČIUS 1985 Kauno BMK 10 0:29.48

32 Rafaelis PANKŪNAS 2003 Kėdainių SC I 0:30.11

33 Laura DAPKUVIENĖ 1981 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:30.32

34 Mindaugas CIPLINSKAS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 11 0:30.32

35 Sergej KASATKIN 1985 Kaunas 12 0:30.36

36 Evaldas JURGELIŪNAS 1984 Kaunas 13 0:30.59

37 Gedas JAKUBAVIČIUS 1975 SK „Einius“ (Jonava) 6 0:31.09

38 Renata JATUŽIENĖ 1983 Kauno BMK II 0:31.19

39 Renata MACIJAUSKIENĖ 1968 Panevėžys I 0:31.44

40 Ugnė DIRSYTĖ 2005 Kėdainiai I 0:31.48

41 Eglė GALIMOVIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas III 0:31.56

42 Laimonas KIRKUTIS 1980 VšĮ Bėgimo klubas 14 0:32.06

43 Laurynas ARDINAVIČIUS 1988 VšĮ Bėgimo klubas 11 0:32.12

44 Aistė VALANTIEJIENĖ 1973 Kauno BMK II 0:32.15

45 Auksė BALIUKEVIČIŪTĖ 1983 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:32.44

46 Julija JAČUN 2002 Vilniaus r. RCN I 0:32.56

47 Matas TOLIUŠIS 1990 Kaunas 12 0:32.57

48 Aira KELEČIENĖ 1987 Utena III 0:33.10

49 Paulius ZĖRINGIS 1983 Kaunas 15 0:33.28

50 Neimantas JOCIUS 1999 Jonava III 0:33.45

51 Audrys ANTONČIKAS 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:33.59

52 Jurijus CEIKO 1981 Jonava 16 0:34.04

53 Brigita KOKANKAITĖ 1992 Kauno BMK 4 0:34.08

54 Gintautas PETKEVIČIUS 1970 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:34.13

55 Alita MASIONYTĖ 2004 SK „Einius“ (Jonava) II 0:34.17

56 Lina BUINAUSKIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:34.23

57 Sonata GALVYDIENĖ 1977 BK „Maratonas“ (Jonava) 6 0:34.38

58 Vytautas MAZILIAUSKAS 1961 Vilnius 4 0:34.40

59 Virginijus VASILIAUSKAS 1979 SK „Einius“ (Jonava) 13 0:34.49

60 Jolanta DAŠKEVIČIENĖ 1971 Kauno BMK III 0:34.54

61 Donatas JURKŠAITIS 1979 Jonava 17 0:35.04

62 Ida DOBROVOLSKIENĖ 1965 Kauno BMK I 0:35.36

63 Vidmantas DOBROVOLSKAS 1966 Kauno BMK 8 0:35.36

64 Austėja SURVILAITĖ 2006 SK „Einius“ (Jonava) III 0:35.39

65 Paulius BAGDONAVIČIUS 2008 SK „Einius“ (Jonava) II 0:36.15

66 Vidmantas RUGIENIUS 1973 Marijampolė 9 0:36.31

67 Ričardas DUONELAVIČIUS 1957 Kauno BMK 5 0:36.40

68 Andrius GAVRILOVAS 1982 VšĮ Bėgimo klubas 18 0:37.04

69 Vitalijus RIMŠA 1953 Kauno BMK 6 0:37.10

70 Adelė CIUKŠAITĖ 2006 Jonava 4 0:38.08

71 Sigitas CIUKŠA 1974 BK „Maratonas“ (Jonava) 10 0:38.08

72 Jolita VASILJEVA 1981 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:38.33

73 Patricio ALVAREZ 1995 Kauno BMK 14 0:39.34

74 Gediminas KABIŠAITIS 1959 BK „Jonas Maratonas“  7 0:39.42

75 Deividas KABIŠAITIS 2010 BK „Jonas Maratonas“  III 0:41.10

76 Edita PILVINIENĖ 1980 BK „Maratonas“ (Jonava) 8 0:43.59

77 Rima ANTONČIKIENĖ 1964 VšĮ Bėgimo klubas II 0:44.57

78 Edvardas RUGIENIUS 1994 Marijampolė 15 0:50.15

79 Justina RUGIENIŪTĖ 1996 Marijampolė II 0:50.15

80 Rasa BAKIENĖ 1979 Kauno BMK 9 0:54.25