109430414_2864015837058202_8731933325423989834_o.jpg





JONAVOS BĖGIMO TAURĖ






1-as etapas














Šveicarijos k, Jonavos r.
2020.07.15











M 2003 m.g.ir jaunesnės

5,4 km










Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Ugnė DIRSYTĖ 2005 Kėdainių SC I 0:23.41

2 Alita MASIONYTĖ 2004 SK „Einius“ (Jonava) II 0:25.33

3 Adelė CIUKŠAITĖ 2006 Šveicarijos k. III 0:25.59

4 Austėja SURVILAITĖ 2006 SK „Einius“ (Jonava) 4 0:25.59

5 Neda GALGINAITĖ 2003 Kėdainiai 5 0:27.43

6 Adriana ANDREJEVA 2004 SK „Einius“ (Jonava) 6 0:33.25










M 1996-2002 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Vilmantė STAŠAUSKAITĖ 1998 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:20.40

2 Ugnė ŠNELIŪTĖ 2002 Jonava II 0:31.09

3 Miglė VASILIAUSKAITĖ 1998 Jonava III 0:31.40

4 Žaneta LAMANAUSKAITĖ 2000 Jonava 4 0:31.56

5 Samanta ŠNELIŪTĖ 2001 Jonava 5 0:33.26










M 1986-1995 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Aira KELEČIENĖ 1987 Utena I 0:24.59

2 Justina SAVICKIENĖ 1988 VšĮ Bėgimo klubas II 0:27.07

3 Monika GREIČIŪTĖ 1992 Kaunas III 0:30.31










M 1976-1985 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Laura DAPKUVIENĖ 1981 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:22.26

2 Eglė GALIMOVIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas II 0:23.00

3 Auksė BALIUKEVIČIŪTĖ 1983 VšĮ Bėgimo klubas III 0:23.28

4 Lina BUINAUSKIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:25.39

5 Jolita VASILJEVA 1981 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:30.58

6 Ramunė KARALEVIČIENĖ 1978 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:31.46

7 Edita PILVINIENĖ 1980 BK „Maratonas“ (Jonava) 7 0:33.59










M 1966-1975 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Jolanta DAŠKEVIČIENĖ 1971 Kauno BMK I 0:26.26

2 Vytautė BUDRIENĖ 1970 VšĮ Bėgimo klubas II 0:29.27

3 Auksuolė ADOMAITIENĖ 1973 VšĮ Bėgimo klubas III 0:31.25

4 Gintarė LITVINAVIČIENĖ 1973 BK „Maratonas“ (Jonava) 4 0:33.59










M 1965 m.g.ir vyresnės













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Jūratė MALINAUSKIENĖ 1965 VšĮ Bėgimo klubas I 0:26.34

2 Ida DOBROVOLSKIENĖ 1965 Kauno BMK II 0:26.39

3 Rima ANTONČIKIENĖ 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:34.12










V 2003 m.g.ir jaunesni













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Gustas LAMOKOVSKIJ 2003 SK „Einius“ (Jonava) I 0:21.00

2 Rafaelis PANKŪNAS 2003 Kėdainių SC II 0:22.20

3 Domas STANKEVIČIUS 2004 SK „Einius“ (Jonava) III 0:22.30

4 Paulius BAGDONAVIČIUS 2008 Šveicarijos k. 4 0:25.50

5 Motiejus NEVERDAUSKAS 2009 Šveicarijos k. 5 0:25.51

6 Deividas KABIŠAITIS 2010 BK „Jonas Maratonas“ 6 0:30.45

7 Gabrielius GREIČIUS 2019 Jonava 7 0:31.20










V 1996-2002 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Redas ČEPKAUSKAS 1999 Jonava I 0:20.36

2 Laurynas BALTRIMAVIČIUS 1999 Šveicarijos k. II 0:24.46

3 Andrius VAITIEKŪNAS 2002 SK „Einius“ (Jonava) III 0:25.09










V 1986-1995 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Nerijus ŽUKAUSKAS 1992 Kauno BMK I 0:18.11

2 Justinas ČEKANAUSKAS 1991 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:18.21

3 Simas STASIUKAITIS 1986 VšĮ Bėgimo klubas III 0:19.32

4 Justas KARINIAUSKAS 1991 VšĮ Origami runners 4 0:20.19

5 Arūnas VALUCKIS 1987 Kaunas 5 0:21.57

6 Antanas GIRČYS 1989 Kauno BMK 6 0:23.29

7 Laurynas ARDINAVIČIUS 1988 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:23.30

8 Ernestas RAZVADAUSKAS 1993 BK „Maratonas“ (Jonava) 8 0:23.33










V 1976-1985 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Remigijus ZALUMSKIS 1980 Šiaulių r. SK „Lukas“ I 0:17.55

2 Antanas ŽUKAUSKAS 1980 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:19.04

3 Audrius BAGDANAVIČIUS 1985 Kaunas III 0:21.51

4 Sergej KASATKIN 1985 Kaunas 4 0:21.59

5 Mindaugas CIPLINSKAS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:22.59

6 Evaldas JURGELIŪNAS 1984 Kaunas 6 0:23.41

7 Vaidas GARBAČIŪNAS 1985 Kauno BMK 7 0:25.41

8 Paulius ZĖRINGIS 1983 Kaunas 8 0:26.54










V 1966-1975 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Vidas TOTILAS 1971 Kauno BMK I 0:20.30

2 Tadas SURVILA 1975 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:20.35

3 Rimvydas GALIMOVAS 1974 VšĮ Bėgimo klubas III 0:21.24

4 Jonas JUŠKA 1971 Kauno BMK 4 0:21.44

5 Gedas JAKUBAVIČIUS 1975 SK „Einius“ (Jonava) 5 0:23.13

6 Vidmantas DOBROVOLSKAS 1966 Kauno BMK 6 0:26.39

7 Vitalijus BUDRYS 1972 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:29.17










V 1965 m.g.ir vyresni













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Audrys ANTONČIKAS 1964 VšĮ Bėgimo klubas I 0:25.17

2 Vytautas MAZILIAUSKAS 1961 Vilnius II 0:25.54

3 Gediminas KABIŠAITIS 1959 BK „Jonas Maratonas“  III 0:28.13










BENDRA LENTELĖ













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas, vietovė V.gr. Laikas

1 Remigijus ZALUMSKIS 1980 Šiaulių r. SK „Lukas“ I 0:17.55

2 Nerijus ŽUKAUSKAS 1992 Kauno BMK I 0:18.11

3 Justinas ČEKANAUSKAS 1991 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:18.21

4 Antanas ŽUKAUSKAS 1980 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:19.04

5 Simas STASIUKAITIS 1986 VšĮ Bėgimo klubas III 0:19.32

6 Justas KARINIAUSKAS 1991 VšĮ Origami runners  4 0:20.19

7 Vidas TOTILAS 1971 Kauno BMK I 0:20.30

8 Tadas SURVILA 1975 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:20.35

9 Redas ČEPKAUSKAS 1999 Jonava I 0:20.36

10 Vilmantė STAŠAUSKAITĖ 1998 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:20.40

11 Gustas LAMOKOVSKIJ 2003 SK „Einius“ (Jonava) I 0:21.00

12 Rimvydas GALIMOVAS 1974 VšĮ Bėgimo klubas III 0:21.24

13 Jonas JUŠKA 1971 Kauno BMK 4 0:21.44

14 Audrius BAGDANAVIČIUS 1985 Kaunas III 0:21.51

15 Arūnas VALUCKIS 1987 Kaunas 5 0:21.57

16 Sergej KASATKIN 1985 Kaunas 4 0:21.59

17 Rafaelis PANKŪNAS 2003 Kėdainių SC II 0:22.20

18 Laura DAPKUVIENĖ 1981 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:22.26

19 Domas STANKEVIČIUS 2004 SK „Einius“ (Jonava) III 0:22.30

20 Mindaugas CIPLINSKAS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:22.59

21 Eglė GALIMOVIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas II 0:23.00

22 Gedas JAKUBAVIČIUS 1975 SK „Einius“ (Jonava) 5 0:23.13

23 Auksė BALIUKEVIČIŪTĖ 1983 VšĮ Bėgimo klubas III 0:23.28

24 Antanas GIRČYS 1989 Kauno BMK 6 0:23.29

25 Laurynas ARDINAVIČIUS 1988 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:23.30

26 Ernestas RAZVADAUSKAS 1993 BK „Maratonas“ (Jonava) 8 0:23.33

27 Ugnė DIRSYTĖ 2005 Kėdainių SC I 0:23.41

28 Evaldas JURGELIŪNAS 1984 Kaunas 6 0:23.41

29 Laurynas BALTRIMAVIČIUS 1999 Šveicarijos k. II 0:24.46

30 Aira KELEČIENĖ 1987 Utena I 0:24.59

31 Andrius VAITIEKŪNAS 2002 SK „Einius“ (Jonava) III 0:25.09

32 Audrys ANTONČIKAS 1964 VšĮ Bėgimo klubas I 0:25.17

33 Alita MASIONYTĖ 2004 SK „Einius“ (Jonava) II 0:25.33

34 Lina BUINAUSKIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:25.39

35 Vaidas GARBAČIŪNAS 1985 Kauno BMK 7 0:25.41

36 Paulius BAGDONAVIČIUS 2008 Šveicarijos k. 4 0:25.50

37 Motiejus NEVERDAUSKAS 2009 Šveicarijos k. 5 0:25.51

38 Vytautas MAZILIAUSKAS 1961 Vilnius II 0:25.54

39 Adelė CIUKŠAITĖ 2006 Šveicarijos k. III 0:25.59

40 Austėja SURVILAITĖ 2006 SK „Einius“ (Jonava) 4 0:25.59

41 Jolanta DAŠKEVIČIENĖ 1971 Kauno BMK I 0:26.26

42 Jūratė MALINAUSKIENĖ 1965 VšĮ Bėgimo klubas I 0:26.34

43 Ida DOBROVOLSKIENĖ 1965 Kauno BMK II 0:26.39

44 Vidmantas DOBROVOLSKAS 1966 Kauno BMK 6 0:26.39

45 Paulius ZĖRINGIS 1983 Kaunas 8 0:26.54

46 Justina SAVICKIENĖ 1988 VšĮ Bėgimo klubas II 0:27.07

47 Neda GALGINAITĖ 2003 Kėdainiai 5 0:27.43

48 Gediminas KABIŠAITIS 1959 BK „Jonas Maratonas“ III 0:28.13

49 Vitalijus BUDRYS 1972 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:29.17

50 Vytautė BUDRIENĖ 1970 VšĮ Bėgimo klubas II 0:29.27

51 Monika GREIČIŪTĖ 1992 Kaunas III 0:30.31

52 Deividas KABIŠAITIS 2010 BK „Jonas Maratonas“  6 0:30.45

53 Jolita VASILJEVA 1981 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:30.58

54 Ugnė ŠNELIŪTĖ 2002 Jonava II 0:31.09

55 Gabrielius GREIČIUS 2019 Jonava 7 0:31.20

56 Auksuolė ADOMAITIENĖ 1973 VšĮ Bėgimo klubas III 0:31.25

57 Miglė VASILIAUSKAITĖ 1998 Jonava III 0:31.40

58 Ramunė KARALEVIČIENĖ 1978 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:31.46

59 Žaneta LAMANAUSKAITĖ 2000 Jonava 4 0:31.56

60 Adriana ANDREJEVA 2004 SK „Einius“ (Jonava) 6 0:33.25

61 Samanta ŠNELIŪTĖ 2001 Jonava 5 0:33.26

62 Edita PILVINIENĖ 1980 BK „Maratonas“ (Jonava) 7 0:33.59

63 Gintarė LITVINAVIČIENĖ 1973 BK „Maratonas“ (Jonava) 4 0:33.59

64 Rima ANTONČIKIENĖ 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:34.12