Jonavos bėgimo taurės 1 etapas


201034400_3777292499063860_5773496207942277399_n.jpg





JONAVOS BĖGIMO TAURĖ-2021






1-as etapas














Dumsių giria
2021.06.16











M 2004 m.g.ir jaunesnės

7,1 km










Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Alita MASIONYTĖ 2004 SK „Einius“ (Jonava) I 0:36.36

2 Miglė MICKAITĖ 2009 „Bonus“ (Jonava) II 0:38.56

3 Austėja SURVILAITĖ 2006 Jonava III 0:39.04

4 Adelė CIUKŠAITĖ 2006 Jonava 4 0:39.04

5 Odeta KLINKEVIČIŪTĖ 2008 SK „Einius“ (Jonava) 5 0:39.52

6 Austėja RUNKĖVIČ 2008 SK „Einius“ (Jonava) 6 0:43.45

7 Karina BALTRUKĖNAITĖ 2008 Jonava 7 0:55.02

8 Vakarė PŠITULSKYTĖ 2013 VšĮ Bėgimo klubas 8 0:59.07










M 1997-2003 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Lijana PETRIKAITĖ 1999 VšĮ Bėgimo klubas I 0:37.42










M 1987-1996 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Aurelija KISIELIŪTĖ 1994 Kauno BMK I 0:32.11

2 Birutė CUKANOVA 1995 Jonava II
0:36.26

3 Brigita KOKANKAITĖ 1992 Kauno BMK III 0:38.09

4 Justina SAVICKIENĖ 1988 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:38.56

5 Ramunė MALDUTYTĖ 1990 Kauno BMK 5 0:41.42










M 1977-1986m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Eglė GALIMOVIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas I 0:32.37

2 Laura DAPKUVIENĖ 1981 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:33.04

3 Renata JATUŽIENĖ 1983 Kauno BMK III 0:33.36

4 Lina BUINAUSKIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:36.09

5 Sonata GALVYDIENĖ 1977 BK „Maratonas“ (Jonava) 5 0:37.03

6 Jolita VASILJEVA 1981 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:40.36

7 Kristina ŠUKIENĖ 1979 Jonava 7 0:44.26

8 Rasa VYBORNIENĖ 1977 Kaunas 8 0:45.54

9 Raimonda BALTRUKĖNĖ 1986 Jonava 9 0:55.09

10 Jūratė PŠITULSKIENĖ 1981 VšĮ Bėgimo klubas 10 0:59.08










M 1967-1976 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Aistė VALANTIEJIENĖ 1973 Kauno BMK I 0:33.17

2 Renata ČEPKAUSKĖ 1976 VšĮ Bėgimo klubas II 0:42.09

3 Dalia DUBINSKIENĖ 1970 VšĮ Bėgimo klubas III 0:46.56

4 Giedrė ŠAMANSKIENĖ 1970 Kaunas 4 0:52.46










M 1966 m.g.ir vyresnės













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Ida DOBROVOLSKIENĖ 1965 Kauno BMK I 0:36.28

2 Audronė BORUSIENĖ 1965 Kauno BMK II 0:36.49

3 Rima ANTONČIKIENĖ 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:48.56

4 Audronė KAUNIENĖ 1963 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:52.50










V 2004 m.g.ir jaunesni













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Paulius BAGDONAVIČIUS 2008 SK „Einius“ (Jonava) I 0:35.35

2 Tauras GUDŽIŪNAS 2008 Jonavos rajonas II 0:36.33

3 Gabrielius VASILIAUSKAS 2004 SK „Einius“ (Jonava) III 0:41.16

4 Dovydas BALTRUKĖNAS 2014 Jonava 4 0:43.58










V 1997-2003 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Gustas LAMOKOVSKIJ 2003 SK „Einius“ (Jonava) I 0:28.35

2 Rokas LINKEVIČIUS 2001 Jonava II 0:28.37

3 Rafaelis PANKŪNAS 2003 Kėdainių SC III 0:29.02










V 1987-1996 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Nerijus ŽUKAUSKAS 1992 Kauno BMK I 0:26.12

2 Arūnas VALUCKIS 1987 Kauno BMK II 0:27.26

3 Mindaugas KERŠULIS 1989 Varėna III 0:28.19

4 Anatolijus ČIŽAUSKAS 1993 Vilnius 4 0:30.50

5 Giedrius DARAŠKEVIČIUS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:31.27

6 Paulius ČERKAUSKAS 1989 Šėta 6 0:31.30

7 Antanas CUKANOVAS 1995 Jonava 7 0:32.32

8 Augustas ROMANOVSKIS 1993 Garliava 8 0:32.48

9 Robertas VYŠNIAUSKAS 1992 Kauno BMK 9 0:35.22










V 1977-1986 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Vaidas GARBAČIŪNAS 1985 Kauno BMK I 0:26.52

2 Ramūnas VILČINSKAS 1985 Kauno BMK II 0:27.00

3 Remigijus ZALUMSKIS 1980 Šiaulių r. SK „Lukas“ III 0:27.09

4 Simas STASIUKAITIS 1986 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:27.47

5 Julius MILIUKAS 1986 BK „Maratonas“ (Jonava) 5 0:29.29

6 Vaidas SKRIPKAUSKAS 1978 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:31.37

7 Mindaugas CIPLINSKAS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:32.46

8 Andrius GAVRILOVAS 1982 VšĮ Bėgimo klubas 8 0:33.34

9 Audrius BAGDANAVIČIUS 1985 Kauno BMK 9 0:33.36

10 Paulius ZĖRINGIS 1983 Kauno BMK 10 0:35.31

11 Virginijus VASILIAUSKAS 1979 SK „Einius“ (Jonava) 11 0:37.39

12 Timas PETRAITIS 1982 Kauno BMK 12 0:37.46

13 Mantas ALEKSAITIS 1981 VšĮ Bėgimo klubas 13 0:38.06

14 Saulius SABAITIS 1984 Jonava 14 0:39.46

15 Raimondas BALTRUKĖNAS 1983 Jonava 15 0:44.01










V 1967-1976 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Tadas SURVILA 1975 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:30.17

2 Jonas JUŠKA 1971 Kauno BMK II 0:31.07

3 Rimvydas GALIMOVAS 1974 VšĮ Bėgimo klubas III 0:32.08

4 Evaldas ŠNIPAS 1975 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:32.34

5 Vladas KLIOKMANAS 1974 SK „Einius“ (Jonava) 5 0:32.54

6 Regimantas ŠNIPAITIS 1971 Ukmergės rajonas 6 0:33.07

7 Vladislovas DIRMA 1976 Grigiškės 7 0:38.18

8 Vidmantas RUGIENIUS 1973 Marijampolė 8 0:42.40

9 Giedrius POVILAVIČIUS 1968 SK „Einius“ (Jonava) 9 0:44.13










V 1966 m.g.ir vyresni













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Valdas SKLIAUSTYS 1962 BMSGK „Vėtra“ (Pasvalys) I 0:29.42

2 Arvydas KRIKŠČIŪNAS 1963 BMSGK „Vėtra“ (Pasvalys) II 0:30.45

3 Romutis ANČLAUSKAS 1964 Kauno SM „Startas“ III 0:34.21

4 Audrys ANTONČIKAS 1964 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:34.36

5 Marijus PAKŠTAS 1966 Kauno BMK 5 0:34.45

6 Klemensas ZARANKA 1963 Kauno BMK 6 0:36.11

7 Ričardas DUONELAVIČIUS 1957 Kauno BMK 7 0:37.44

8 Vitalijus RIMŠA 1953 Kauno BMK 8 0:39.29

9 Bronius KAZĖNAS 1954 BK „Maratonas“ (Jonava) 9 0:43.14










BENDRA LENTELĖ













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Nerijus ŽUKAUSKAS 1992 Kauno BMK I 0:26.12

2 Vaidas GARBAČIŪNAS 1985 Kauno BMK I 0:26.52

3 Ramūnas VILČINSKAS 1985 Kauno BMK II 0:27.00

4 Remigijus ZALUMSKIS 1980 Šiaulių r. SK „Lukas“ III 0:27.09

5 Arūnas VALUCKIS 1987 Kauno BMK II 0:27.26

6 Simas STASIUKAITIS 1986 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:27.47

7 Mindaugas KERŠULIS 1989 Varėna III 0:28.19

8 Gustas LAMOKOVSKIJ 2003 SK „Einius“ (Jonava) I 0:28.35

9 Rokas LINKEVIČIUS 2001 Jonava II 0:28.37

10 Rafaelis PANKŪNAS 2003 Kėdainių SC III 0:29.02

11 Julius MILIUKAS 1986 BK „Maratonas“ (Jonava) 5 0:29.29

12 Valdas SKLIAUSTYS 1962 BMSGK „Vėtra“ (Pasvalys) I 0:29.42

13 Tadas SURVILA 1975 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:30.17

14 Arvydas KRIKŠČIŪNAS 1963 BMSGK „Vėtra“ (Pasvalys) II 0:30.45

15 Anatolijus ČIŽAUSKAS 1993 Vilnius 4 0:30.50

16 Jonas JUŠKA 1971 Kauno BMK II 0:31.07

17 Giedrius DARAŠKEVIČIUS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:31.27

18 Paulius ČERKAUSKAS 1989 Šėta 6 0:31.30

19 Vaidas SKRIPKAUSKAS 1978 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:31.37

20 Rimvydas GALIMOVAS 1974 VšĮ Bėgimo klubas III 0:32.08

21 Aurelija KISIELIŪTĖ 1994 Kauno BMK I 0:32.11

22 Antanas CUKANOVAS 1995 Jonava 7 0:32.32

23 Evaldas ŠNIPAS 1975 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:32.34

24 Eglė GALIMOVIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas I 0:32.37

25 Mindaugas CIPLINSKAS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 7 0:32.46

26 Augustas ROMANOVSKIS 1993 Garliava 8 0:32.48

27 Vladas KLIOKMANAS 1974 SK „Einius“ (Jonava) 5 0:32.54

28 Laura DAPKUVIENĖ 1981 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:33.04

29 Regimantas ŠNIPAITIS 1971 Ukmergės rajonas 6 0:33.07

30 Aistė VALANTIEJIENĖ 1973 Kauno BMK I 0:33.17

31 Andrius GAVRILOVAS 1982 VšĮ Bėgimo klubas 8 0:33.34

32 Renata JATUŽIENĖ 1983 Kauno BMK III 0:33.36

33 Audrius BAGDANAVIČIUS 1985 Kauno BMK 9 0:33.36

34 Romutis ANČLAUSKAS 1964 Kauno SM „Startas“ III 0:34.21

35 Audrys ANTONČIKAS 1964 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:34.36

36 Marijus PAKŠTAS 1966 Kauno BMK 5 0:34.45

37 Robertas VYŠNIAUSKAS 1992 Kauno BMK 9 0:35.22

38 Paulius ZĖRINGIS 1983 Kauno BMK 10 0:35.31

39 Paulius BAGDONAVIČIUS 2008 SK „Einius“ (Jonava) I 0:35.35

40 Lina BUINAUSKIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:36.09

41 Klemensas ZARANKA 1963 Kauno BMK 6 0:36.11

42 Birutė CUKANOVA 1995 Jonava II 0:36.26

43 Ida DOBROVOLSKIENĖ 1965 Kauno BMK I 0:36.28

44 Tauras GUDŽIŪNAS 2008 Jonavos rajonas II 0:36.33

45 Alita MASIONYTĖ 2004 SK „Einius“ (Jonava) I 0:36.36

46 Audronė BORUSIENĖ 1965 Kauno BMK II 0:36.49

47 Sonata GALVYDIENĖ 1977 BK „Maratonas“ (Jonava) 5 0:37.03

48 Virginijus VASILIAUSKAS 1979 SK „Einius“ (Jonava) 11 0:37.39

49 Lijana PETRIKAITĖ 1999 VšĮ Bėgimo klubas I 0:37.42

50 Ričardas DUONELAVIČIUS 1957 Kauno BMK 7 0:37.44

51 Timas PETRAITIS 1982 Kauno BMK 12 0:37.46

52 Mantas ALEKSAITIS 1981 VšĮ Bėgimo klubas 13 0:38.06

53 Brigita KOKANKAITĖ 1992 Kauno BMK III 0:38.09

54 Vladislovas DIRMA 1976 Grigiškės 7 0:38.18

55 Miglė MICKAITĖ 2009 „Bonus“ (Jonava) II 0:38.56

56 Justina SAVICKIENĖ 1988 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:38.56

57 Austėja SURVILAITĖ 2006 Jonava III 0:39.04

58 Adelė CIUKŠAITĖ 2006 Jonava 4 0:39.04

59 Vitalijus RIMŠA 1953 Kauno BMK 8 0:39.29

60 Saulius SABAITIS 1984 Jonava 14 0:39.46

61 Odeta KLINKEVIČIŪTĖ 2008 SK „Einius“ (Jonava) 5 0:39.52

62 Jolita VASILJEVA 1981 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:40.36

63 Gabrielius VASILIAUSKAS 2004 SK „Einius“ (Jonava) III 0:41.16

64 Ramunė MALDUTYTĖ 1990 Kauno BMK 5 0:41.42

65 Renata ČEPKAUSKĖ 1976 VšĮ Bėgimo klubas II 0:42.09

66 Vidmantas RUGIENIUS 1973 Marijampolė 8 0:42.40

67 Bronius KAZĖNAS 1954 BK „Maratonas“ (Jonava) 9 0:43.14

68 Austėja RUNKĖVIČ 2008 SK „Einius“ (Jonava) 6 0:43.45

69 Dovydas BALTRUKĖNAS 2014 Jonava 4 0:43.58

70 Raimondas BALTRUKĖNAS 1983 Jonava 15 0:44.01

71 Giedrius POVILAVIČIUS 1968 SK „Einius“ (Jonava) 9 0:44.13

72 Kristina ŠUKIENĖ 1979 Jonava 7 0:44.26

73 Rasa VYBORNIENĖ 1977 Kaunas 8 0:45.54

74 Dalia DUBINSKIENĖ 1970 VšĮ Bėgimo klubas III 0:46.56

75 Rima ANTONČIKIENĖ 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:48.56

76 Giedrė ŠAMANSKIENĖ 1970 Kaunas 4 0:52.46

77 Audronė KAUNIENĖ 1963 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:52.50

78 Karina BALTRUKĖNAITĖ 2008 Jonava 7 0:55.02

79 Raimonda BALTRUKĖNĖ 1986 Jonava 9 0:55.09

80 Vakarė PŠITULSKYTĖ 2013 VšĮ Bėgimo klubas 8 0:59.07

81 Jūratė PŠITULSKIENĖ 1981 VšĮ Bėgimo klubas 10 0:59.08


200546745_3777289075730869_6126212715844779544_n.jpg