NIDOS PUSĖ MARATONO

PA010890.JPG

Kaip ir pernai mūsų klubas vėl iškovojo greičiausio klubo taurę.

Mūsų korespondentės Kristinos Lukoševičiūtės reportažas:Jonavos „MARATONAS“ – GREIČIAUSIAS!

 

Sveika, Nida!

 

                      Tik vėl, po metų, paskutinį rugsėjo šeštadienį Nidoje „sirgdama“ už Jonavos bėgimo klubo „Maratonas“ sportininkus, suvokiau, kaip greitai prabėgo laikas. Nida mus penktadienio vakarą pasitiko stiproku vėju ir malonia rudens šiluma. Jau rimstantis kurorto gyvenimas vėl trumpam atgijo: visur bėgiojo, ėjo, važiavo treningais vilkį žmonės, o skaitydamas ant marškinėlių užrašus galėjai atsirinkti, kokiam sporto klubui priklauso.

                      Šįsyk mūsų „Maratono“ būrelis nebuvo gausus, prezidentas Bronius Kazėnas „nuotoliniu būdu“ linkėjo sėkmės ir domėjosi, kaip pavyko kelionė, kokia nuotaika. O nuotaika buvo kovinga.

                      Po įvairių distancijų įveikimo (aišku, pagrindinė buvo pusės maratono trasa – 21 km 98 m) į salę susirinkti apdovanojimų atėjo būrys žvalių, rodos, nė nebėgusių sportininkų, jų palaikymo grupės.

                      – Laba diena, laukininkai! – pasisveikino VšĮ „Nidos pusės maratono bėgimas“ vadovas Aurelijus Armonavičius. – O mes esam kopininkai: turim gražią gamtą ir smėlio!

                      Ta pačia linksma gaida pasveikino ir Neringos meras Darius Jasaitis: „Kaip Aurelijus sakė, niekas čia neauga, bet auga daug grybų ir peri kormoranai. O mus myli ir visada atvažiuoja sportininkai: šiemet jau aštuonioliktą kartą!”

 Apdovanojimai                 

Taurės, rėmėjų dovanos ir vokai su čekiais jau buvo parengti ir laukė savo šeimininkų. Tik meras atsisakė teikti vokus, paprašęs Aurelijaus tą daryti juokaudamas, kad „politikams dalyti vokus – pavojinga“.

Pirmoji pusę maratono įveikė (absoliuti įskaita, moterų grupė) jonaviečių bėgikų Juodeškų anūkė Monika Juodeškaitė; vyrų – Justinas Beržanskis.

Ant scenos atsiimti apdovanojimą lipo Jonavos „Maratono“ vienas geriausių bėgikų Antanas Žukauskas (greičiausiųjų šešetuke – penktas).

M-40 amžiaus grupėje trečiąją vietą laimėjo mūsų „Maratono“ bėgikė Gintarė Litvinavičienė; M-55 – pirmoji finišavo Vilija Damašickienė; V-50 – antrąją vietą pelnė Virgilijus Muralis.

Visus 18 kartų Nidos pusės maratono bėgime dalyvavo jonavietis Petras Vansevičius.

Jonavos „Maratoną“ reiktų dar vadinti šeimos klubu: sėkmingai savo pasirinktas distancijas įveikė bėgikų Gintarės ir Sauliaus Litvinavičių sūnus Tautvydas, Mariaus Tumavičiaus sūnūs Rapolas ir Mykolas, Antano Žukausko – Aidas, Tado Survilos – Austėja ir Ąžuolas, Tomo Cikanavičiaus dukra Ieva.

O visus pasiekimus sudėjus „krūvon“, paaiškėjo, kad mūsų „Maratonas“ – kaip pats greičiausias klubas – išsiveža į Jonavą Lietuvos bėgikų asociacijos taurę!

XVIII Nidos pusės maratono bėgime, kaip sakė Aurelijus Armonavičius, dalyvavo 870 sportininkų iš Lietuvos, Airijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos.

Na, o Nida svečiams tradiciškai padovanojo puikius, beveik  vasariškus orus ir nuostabių gamtos reginių: aiktelėti vertė saulėlydis, o rytą negalėjai nesišypsoti žvelgdamas į tekančią saulę...

 


Komentarai

Rašyti komentarą