VLBL





37923972_2056844644385805_6170258065925865472_n.jpg

    
                                                              GALUTINĖ LENTELĖ:


Vidurio Lietuvos bėgimo lyga – 2022




V L B L





(Jonavos r., Ukmergės r., Kaišiadorių r., Prienų r., Kėdainių r.ir Birštono m. sav.)





























Vieta Vardas, pavardė Klubas SAUSIS VASARIS KOVAS BALANDIS GEGUŽĖ BIRŽELIS LIEPA RUGPJŪTIS RUGSĖJIS SPALIS LAPKRITIS GRUODIS VISO

Lygos RATAI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 taškų:
I Marius Zakarauskas BK Maratonas 100 100 426 522 88 290
194 348 294 196 198 2756
I Vilmantė Stašauskaitė BK Maratonas 98 98 246 96 292 278 250 188 196 324

2066
II Jonas Žilevičius BK Maratonas 102 96 240 94 242 286 244 194 238 226

1962
III Antanas Žukauskas BK Maratonas 202 100 244 200 98 498 90
166 308

1906
4 Virgilijus Muralis BK Maratonas
100 248 308 200 98 98 198 308 224

1782
5 Edgaras Pšenaška Kėdainiai 90 98 322 94 192 182 100 294
172 98
1642
6 Saulius Litvinavičius BK Maratonas 92 96 428 318
198
98 96

286 1612
II Nijolė Adukonienė KaišiadorysBĖGA 96 52 50 276 290 118 236 184 92 136 48
1578
7 Edvinas Pocius Kėdainiai 74 92 286 84 198 174 92 288
162 96
1546
8 Algis Pacevičius Kėdainiai 94
336 420 196 190 200 100



1536
9 Deividas Kulakauskas Ukmergė

208 204 130 238 96 258 148 198

1480
10 Kęstutis Mikulėnas Ukmergė


96 190 142 188
146 238 96 250 1346
11 Gustas Lamokovskij SK Einius
46 372 104 90 90 86 82 260 104 100
1334
12 Giedrius Povilavičius SK Einius 66 48 246 20 88 64 160 62 206 68 90 100 1218
13 Rolandas Kriugžda KaišiadorysBĖGA 182 188 318 184
90 150
92


1204
14 Gintautas Gelūnas Ukmergė 100 100 242 196
192 42 268 44


1184
15 Tadas Survila BK Maratonas

224 212 86 88 88 86 284 102

1170
III Laura Dapkuvienė BK Maratonas
94 216 60 78 78 74 212 114 200

1126
16 Paulius_Bagdonavičius SK Einius

140 102 72 72 96 70 354 168 50
1124
17 Tomas Cikanavičius BK Maratonas
104 174 188


154 234 172 94
1120
18 Marius Monkevičius Kaišiadorys_BĖGA 182 82 92

84 296 50 94 182 50
1112
4 Miglė Mickaitė SK Einius

122 100 68 70 148 68 340 148 48
1112
19 Rafaelis Pankūnas Kėdainių SC 104

114 96 284 94 94 194 108

1088
20 Paulius Čerkauskas Šėta 100


182 264 82 80 180
100 98 1086
21 Julius Miliukas BK Maratonas


116 180 86
84 264 206 98
1034
22 Medardas Džiovenis Ukmergė 92
206 174 98 96 94 94
66
94 1014
5 Gabija Adukonytė Kaišiadorių ŠSPC 50

180 124 82 120 200
56 142 48 1002
23 Edvardas Linkevičius BK Maratonas
98 94 88
98 98 96 184 98 98
952
24 Regimantas Šnipaitis Taujėnai 142 84 242 100 44 50

188

98 948
25 Sergej Folmer Ukmergė
30

134 196 100 170 212 100

942
6 Ugnė Dirsytė Kėdainių SC 46

106
214 78
168 174

786
7 Vilija Damašickienė BK Maratonas 94
202 170




222

688
8 Odeta Klinkevičiūtė SK Einius
42 166
64 68 60 60 176


636
9 Miglė Damynaitė SK Einius

254

74 156 64 74


622
10 Orinta Stanevičiūtė SK Einius
36 116 76



126 182 46
582


PRIZININKAI
Vieta Vardas Pavardė Auksas Sidabras Bronza Taškai
1 Laura DAPKUVIENĖ 2 3 2 14
2 Vilmantė STAŠAUSKAITĖ 4     12
3 Justinas ČEKANAUSKAS 3 1   11
4 Antanas ŽUKAUSKAS   2 3 7
5 Giedrius POVILAVIČIUS 2     6
6 Gintarė LITVINAVIČIENĖ 1   2 5
7 Sonata GALVYDIENĖ   2 1 5
8 Jonas ŽILEVIČIUS   2   4
9 Nijolė ADUKONIENĖ   2   4
10 Virgilijus MURALIS   1 2 4
11 Marius ZAKARAUSKAS 1     3
12 Julija BAŠKYTĖ 1     3
13 Vytautas GADLIAUSKAS 1     3
14 Paulius ČERKAUSKAS 1     3
15 Violeta ŠIKŠNIENĖ   1   2
16 Julius MILIUKAS   1   2
17 Rolandas KRIUGŽDA   1   2
18 Vilija DAMAŠICKIENĖ     1 1
19 Saulius LITVINAVIČIUS     1 1
20 Edvardas LINKEVIČIUS     1 1
21 Jolanta MURAUSKIENĖ     1 1
22 Dagnė KINDEREVIČIŪTĖ     1 1
23 Nerijus VILUTIS     1 1