2 etapas

DSC_9507-item-1250.jpg






JONAVOS BĖGIMO TAURĖ-2021






2-as etapas














Šilų kaimas
2021.07.21











M 2004 m.g.ir jaunesnės

6,4 km










Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Alita MASIONYTĖ 2004 SK „Einius“ (Jonava) I 0:31.55

2 Miglė MICKAITĖ 2009 Jonava II 0:32.34

3 Aida IVOŠKAITĖ 2007 KaišiadorysBĖGA III 0:33.52

4 Adelė CIUKŠAITĖ 2006 Jonava 4 0:35.38

5 Austėja SURVILAITĖ 2006 Jonava 5 0:35.38

6 Austėja RUNKĖVIČ 2008 SK „Einius“ (Jonava) 6 0:42.08










M 1997-2003 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Vilmantė STAŠAUSKAITĖ 1998 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:25.27

2 Austėja BANIULYTĖ 2002 Jonava II 0:38.21










M 1987-1996 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Milda TALALAITĖ 1991 VšĮ Origami runners (Kaunas) I 0:26.40

2 Aurelija KISIELIŪTĖ 1994 Kauno BMK II 0:27.36

3 Violeta LAJEVSKA 1995 Vilnius III 0:30.47

4 Justina SAVICKIENĖ 1988 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:32.34

5 Brigita KOKANKAITĖ 1992 Kauno BMK 5 0:33.31










M 1977-1986m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Renata JATUŽIENĖ 1983 Kauno BMK I 0:28.37

2 Laura DAPKUVIENĖ 1981 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:28.43

3 Eglė GALIMOVIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas III 0:29.27

4 Lina BUINAUSKIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:33.21

5 Sonata GALVYDIENĖ 1977 BK „Maratonas“ (Jonava) 5 0:36.24

6 Jolita VASILJEVA 1981 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:38.13

7 Kristina ŠUKIENĖ 1979 Jonava 7 0:38.21

8 Rasa BAKIENĖ 1979 Kauno BMK 8 0:51.00










M 1967-1976 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Aistė VALANTIEJIENĖ 1973 Kauno BMK I 0:30.36

2 Renata ČEPKAUSKĖ 1976 VšĮ Bėgimo klubas II 0:36.07

3 Dalia DUBINSKIENĖ 1970 VšĮ Bėgimo klubas III 0:39.11










M 1966 m.g.ir vyresnės













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Ida DOBROVOLSKIENĖ 1965 Kauno BMK I 0:31.04

2 Audronė BORUSIENĖ 1965 Kauno BMK II 0:31.35

3 Rima ANTONČIKIENĖ 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:43.01










V 2004 m.g.ir jaunesni













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Gabrielius VASILIAUSKAS 2004 SK „Einius“ (Jonava) I 0:37.22

2 Arnas GAVRILOVAS 2009 VšĮ Bėgimo klubas II 0:44.16

3 Gabrielius CEIKO 2011 Jonava III 0:47.35










V 1997-2003 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Rafaelis PANKŪNAS 2003 Kėdainių SC I 0:25.07

2 Gustas LAMOKOVSKIJ 2003 SK „Einius“ (Jonava) II 0:25.14










V 1987-1996 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Nerijus ŽUKAUSKAS 1992 Kauno BMK I 0:22.47

2 Marius GRUŽAUSKAS 1993 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:23.22

3 Andrius ALIŠAUSKAS 1988 Kauno BMK III 0:23.34

4 Radoslav LAJEVSKI 1993 Vilnius 4 0:23.43

5 Arūnas VALUCKIS 1987 Kauno BMK 5 0:24.27

6 Kornelijus JUODIS 1990 Kaunas 6 0:26.31

7 Paulius ČERKAUSKAS 1989 Šėta 7 0:26.34

8 Anatolijus ČIŽAUSKAS 1993 Vilnius 8 0:26.39

9 Giedrius DARAŠKEVIČIUS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 9 0:27.20

10 Augustas ROMANOVSKIS 1993 Garliava 10 0:28.33

11 Antanas GIRČYS 1989 Kauno BMK 11 0:29.55

12 Artūras VYŠNIAUSKAS 1987 Klaipėda 12 0:30.40

13 Laurynas ARDINAVIČIUS 1988 VšĮ Bėgimo klubas 13 0:32.34










V 1977-1986 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Aurimas SKINULIS 1982 Kauno BMK I 0:21.53

2 Ramūnas VILČINSKAS 1985 Kauno BMK II 0:23.14

3 Simas STASIUKAITIS 1986 VšĮ Bėgimo klubas III 0:23.39

4 Vaidas GARBAČIŪNAS 1985 Kauno BMK 4 0:24.24

5 Jonas ŽILEVIČIUS 1985 BK „Maratonas“ (Jonava) 5 0:25.31

6 Vaidas SKRIPKAUSKAS 1978 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:27.07

7 Arūnas BOGUŠAS 1986 Kauno BMK 7 0:27.53

8 Andrius STATKUS 1986 VšĮ Bėgimo klubas 8 0:28.00

9 Audrius BAGDANAVIČIUS 1985 Kauno BMK 9 0:28.37

10 Donatas ABRUTIS 1977 Sacramento (USA) 10 0:29.13

11 Mindaugas CIPLINSKAS 1980 VšĮ Bėgimo klubas 11 0:29.28

12 Andrius GAVRILOVAS 1982 VšĮ Bėgimo klubas 12 0:30.07

13 Timas PETRAITIS 1982 Kauno BMK 13 0:31.02

14 Giedrius DAUJOTAS 1983 Šakių rajonas 14 0:31.23

15 Paulius ZĖRINGIS 1983 Kauno BMK 15 0:32.55

16 Donatas JURKŠAITIS 1979 Jonava 16 0:32.59

17 Mantas ALEKSAITIS 1981 VšĮ Bėgimo klubas 17 0:33.06

18 Saulius SABAITIS 1984 Jonava 18 0:33.36

19 Mindaugas DAKINEVIČIUS 1986 Kaunas 19 0:34.26

20 Donatas VELIČKA 1986 VšĮ Bėgimo klubas 20 0:34.28

21 Virginijus VASILIAUSKAS 1979 SK „Einius“ (Jonava) 21 0:37.25

22 Domantas BANIULIS 1980 Jonava 22 0:38.21

23 Jurijus CEIKO 1981 Jonava 23 0:47.35










V 1967-1976 m.g.













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Darius BIRŽIETIS 1969 Jonava I 0:25.11

2 Tadas SURVILA 1975 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:25.57

3 Vidas TOTILAS 1971 Kauno rajonas III 0:26.22

4 Jonas JUŠKA 1971 Kauno BMK 4 0:27.03

5 Evaldas ŠNIPAS 1975 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:27.26

6 Regimantas ŠNIPAITIS 1971 Taujėnai 6 0:28.48

7 Vladas KLIOKMANAS 1974 SK „Einius“ (Jonava) 7 0:28.55

8 Gedas JAKUBAVIČIUS 1975 SK „Einius“ (Jonava) 8 0:30.24

9 Vladislovas DIRMA 1976 Vilnius 9 0:32.41

10 Rimvydas GALIMOVAS 1974 VšĮ Bėgimo klubas 10 0:34.47

11 Vidmantas RUGIENIUS 1973 Marijampolė 11 0:37.06

12 Giedrius POVILAVIČIUS 1968 SK „Einius“ (Jonava) 12 0:37.43










V 1966 m.g.ir vyresni













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Valdas SKLIAUSTYS 1962 BMSGK „Vėtra“ (Pasvalys) I 0:25.11

2 Arvydas KRIKŠČIŪNAS 1963 BMSGK „Vėtra“ (Pasvalys) II 0:26.28

3 Audrys ANTONČIKAS 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:28.41

4 Romutis ANČLAUSKAS 1964 Kaunas 4 0:29.48

5 Klemensas ZARANKA 1963 Kauno BMK 5 0:30.32

6 Ričardas DUONELAVIČIUS 1957 Kauno BMK 6 0:33.30

7 Vitalijus RIMŠA 1953 Kauno BMK 7 0:34.51

8 Bronius KAZĖNAS 1954 BK „Maratonas“ (Jonava) 8 0:38.19

9 Petras VANSEVIČIUS 1957 VšĮ Bėgimo klubas 9 0:45.49










BENDRA LENTELĖ













Vieta Vardas Pavardė Gim.m. Klubas V.gr. Laikas

1 Aurimas SKINULIS 1982 Kauno BMK I 0:21.53

2 Nerijus ŽUKAUSKAS 1992 Kauno BMK I 0:22.47

3 Ramūnas VILČINSKAS 1985 Kauno BMK II 0:23.14

4 Marius GRUŽAUSKAS 1993 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:23.22

5 Andrius ALIŠAUSKAS 1988 Kauno BMK III 0:23.34

6 Simas STASIUKAITIS 1986 VšĮ Bėgimo klubas III 0:23.39

7 Radoslav LAJEVSKI 1993 Vilnius 4 0:23.43

8 Vaidas GARBAČIŪNAS 1985 Kauno BMK 4 0:24.24

9 Arūnas VALUCKIS 1987 Kauno BMK 5 0:24.27

10 Rafaelis PANKŪNAS 2003 Kėdainių SC I 0:25.07

11 Valdas SKLIAUSTYS 1962 BMSGK „Vėtra“ (Pasvalys) I 0:25.11

12 Darius BIRŽIETIS 1969 Jonava I 0:25.11

13 Gustas LAMOKOVSKIJ 2003 SK „Einius“ (Jonava) II 0:25.14

14 Vilmantė STAŠAUSKAITĖ 1998 BK „Maratonas“ (Jonava) I 0:25.27

15 Jonas ŽILEVIČIUS 1985 BK „Maratonas“ (Jonava) 5 0:25.31

16 Tadas SURVILA 1975 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:25.57

17 Vidas TOTILAS 1971 Kauno rajonas III 0:26.22

18 Arvydas KRIKŠČIŪNAS 1963 BMSGK „Vėtra“ (Pasvalys) II 0:26.28

19 Kornelijus JUODIS 1990 Kaunas 6 0:26.31

20 Paulius ČERKAUSKAS 1989 Šėta 7 0:26.34

21 Anatolijus ČIŽAUSKAS 1993 Vilnius 8 0:26.39

22 Milda TALALAITĖ 1991 VšĮ Origami runners (Kaunas) I 0:26.40

23 Jonas JUŠKA 1971 Kauno BMK 4 0:27.03

24 Vaidas SKRIPKAUSKAS 1978 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:27.07

25 Giedrius DARAŠKEVIČIUS 1989 VšĮ Bėgimo klubas 9 0:27.20

26 Evaldas ŠNIPAS 1975 VšĮ Bėgimo klubas 5 0:27.26

27 Aurelija KISIELIŪTĖ 1994 Kauno BMK II 0:27.36

28 Arūnas BOGUŠAS 1986 Kauno BMK 7 0:27.53

29 Andrius STATKUS 1986 VšĮ Bėgimo klubas 8 0:28.00

30 Augustas ROMANOVSKIS 1993 Garliava 10 0:28.33

31 Renata JATUŽIENĖ 1983 Kauno BMK I 0:28.37

32 Audrius BAGDANAVIČIUS 1985 Kauno BMK 9 0:28.37

33 Audrys ANTONČIKAS 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:28.41

34 Laura DAPKUVIENĖ 1981 BK „Maratonas“ (Jonava) II 0:28.43

35 Regimantas ŠNIPAITIS 1971 Taujėnai 6 0:28.48

36 Vladas KLIOKMANAS 1974 SK „Einius“ (Jonava) 7 0:28.55

37 Donatas ABRUTIS 1977 Sacramento (USA) 10 0:29.13

38 Eglė GALIMOVIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas III 0:29.27

39 Mindaugas CIPLINSKAS 1980 VšĮ Bėgimo klubas 11 0:29.28

40 Romutis ANČLAUSKAS 1964 Kaunas 4 0:29.48

41 Antanas GIRČYS 1989 Kauno BMK 11 0:29.55

42 Andrius GAVRILOVAS 1982 VšĮ Bėgimo klubas 12 0:30.07

43 Gedas JAKUBAVIČIUS 1975 SK „Einius“ (Jonava) 8 0:30.24

44 Klemensas ZARANKA 1963 Kauno BMK 5 0:30.32

45 Aistė VALANTIEJIENĖ 1973 Kauno BMK I 0:30.36

46 Artūras VYŠNIAUSKAS 1987 Klaipėda 12 0:30.40

47 Violeta LAJEVSKA 1995 Vilnius III 0:30.47

48 Timas PETRAITIS 1982 Kauno BMK 13 0:31.02

49 Ida DOBROVOLSKIENĖ 1965 Kauno BMK I 0:31.04

50 Giedrius DAUJOTAS 1983 Šakių rajonas 14 0:31.23

51 Audronė BORUSIENĖ 1965 Kauno BMK II 0:31.35

52 Alita MASIONYTĖ 2004 SK „Einius“ (Jonava) I 0:31.55

53 Miglė MICKAITĖ 2009 Jonava II 0:32.34

54 Justina SAVICKIENĖ 1988 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:32.34

55 Laurynas ARDINAVIČIUS 1988 VšĮ Bėgimo klubas 13 0:32.34

56 Vladislovas DIRMA 1976 Vilnius 9 0:32.41

57 Paulius ZĖRINGIS 1983 Kauno BMK 15 0:32.55

58 Donatas JURKŠAITIS 1979 Jonava 16 0:32.59

59 Mantas ALEKSAITIS 1981 VšĮ Bėgimo klubas 17 0:33.06

60 Lina BUINAUSKIENĖ 1977 VšĮ Bėgimo klubas 4 0:33.21

61 Ričardas DUONELAVIČIUS 1957 Kauno BMK 6 0:33.30

62 Brigita KOKANKAITĖ 1992 Kauno BMK 5 0:33.31

63 Saulius SABAITIS 1984 Jonava 18 0:33.36

64 Aida IVOŠKAITĖ 2007 KaišiadorysBĖGA III 0:33.52

65 Mindaugas DAKINEVIČIUS 1986 Kaunas 19 0:34.26

66 Donatas VELIČKA 1986 VšĮ Bėgimo klubas 20 0:34.28

67 Rimvydas GALIMOVAS 1974 VšĮ Bėgimo klubas 10 0:34.47

68 Vitalijus RIMŠA 1953 Kauno BMK 7 0:34.51

69 Adelė CIUKŠAITĖ 2006 Jonava 4 0:35.38

70 Austėja SURVILAITĖ 2006 Jonava 5 0:35.38

71 Renata ČEPKAUSKĖ 1976 VšĮ Bėgimo klubas II 0:36.07

72 Sonata GALVYDIENĖ 1977 BK „Maratonas“ (Jonava) 5 0:36.24

73 Vidmantas RUGIENIUS 1973 Marijampolė 11 0:37.06

74 Gabrielius VASILIAUSKAS 2004 SK „Einius“ (Jonava) I 0:37.22

75 Virginijus VASILIAUSKAS 1979 SK „Einius“ (Jonava) 21 0:37.25

76 Giedrius POVILAVIČIUS 1968 SK „Einius“ (Jonava) 12 0:37.43

77 Jolita VASILJEVA 1981 VšĮ Bėgimo klubas 6 0:38.13

78 Bronius KAZĖNAS 1954 BK „Maratonas“ (Jonava) 8 0:38.19

79 Kristina ŠUKIENĖ 1979 Jonava 7 0:38.21

80 Austėja BANIULYTĖ 2002 Jonava II 0:38.21

81 Domantas BANIULIS 1980 Jonava 22 0:38.21

82 Dalia DUBINSKIENĖ 1970 VšĮ Bėgimo klubas III 0:39.11

83 Austėja RUNKĖVIČ 2008 SK „Einius“ (Jonava) 6 0:42.08

84 Rima ANTONČIKIENĖ 1964 VšĮ Bėgimo klubas III 0:43.01

85 Arnas GAVRILOVAS 2009 VšĮ Bėgimo klubas II 0:44.16

86 Petras VANSEVIČIUS 1957 VšĮ Bėgimo klubas 9 0:45.49

87 Jurijus CEIKO 1981 Jonava 23 0:47.35

88 Gabrielius CEIKO 2011 Jonava III 0:47.35

89 Rasa BAKIENĖ 1979 Kauno BMK 8 0:51.00


DSC_9765-item-1250.jpg

DSC_9589-item-1250.jpg