Maratonai

2020 m. klubo narių maratonai:

02.08 UTENOS ARENOS MARATONAS    (Saulius Litvinavičius - 3:26.36, Edvardas Linkevičius - 3:47.38)



2019 m. klubo narių maratonai:


01.20 TALLINN TONDIRABA SISEMARATON                               (Antanas Žukauskas - 2:58:31,
                                                                                Saulius Litvinavičius - 3:44:38, Ernestas Žentelis - 3:45:38)
03.24 OPAP LIMASSOL MARATHON                                                (Virgilijus Muralis - 2:50.04, 
                                                                                 Antanas Žukauskas - 3:03.26, Laura Dapkuvienė - 3:53.48)
04.14 GDANSK MARATON                                                      (Julius Miliukas - 3:18.04)
04.14 ORLEN WARSAW MARATON                                         (Ernestas Žentelis - 4:02.56)
04.22 JONAVOS VELYKINIS MARATONAS                          (Saulius Litvinavičius - 3:43.59)
04.28 DZŪKŲ ŠPOSAS 1 MARATONAS             (Antanas Žukauskas - 2:57.17, Ernestas Žentelis - 4:26.53)
04.28 DZŪKŲ ŠPOSAS 2 MARATONAS                               (Antanas Žukauskas - 4:04.43)
04.28 PZU CRACOVIA MARATON                                            (Saulius Litvinavičius - 3:19.15,
                                                                                Gintarė Litvinavičienė - 4:28.20, Edita Pilvinienė - 4:42.25)
05.19 TET RIGA MARATHON                                               (Edvardas Linkevičius - 3:39.56)
05.19 KLAIPĖDOS VILTIES MARATONAS                         (Saulius Litvinavičius - 3:28.11)
06.02 FAROE ISLANDS TORSHAVN MARATHON             (Edvardas Linkevičius - 3:50.22)
06.09 KAUNO MARATONAS                          (Julius Miliukas - 3:04.17, Antanas Žukauskas - 3:04.17 ir kiti)
06.16 VENTSPILS MARATONS                                              (Antanas Žukauskas - 3:09.23)
07.14 DRAUGYSTĖS MARATONAS                                     (Saulius Litvinavičius - 3:20.15)
09.08 VILNIAUS MARATONAS          (Antanas Žukauskas - 2:50.15, Justinas Čekanauskas - 2:55.47 ir kiti)
09.29 PZU MARATON WARSZAWSKI               (Gintarė Litvinavičienė - 4:17.40, Edita Pilvinienė - 4:55.01)
09.29 BMW BERLIN MARATHON               (Virgilijus Muralis - 2:42.40, Juliana Romoslavskaja - 5:08.26)
10.05 MARATON ZIEMI ZWOLENSKIEJ                         (Saulius Litvinavičius - 3:20.06)
10.27 VILEMŲ MARATONAS                                              (Gedas Jakubavičius - 3:36.45)
11.03 ISTANBUL MARATHON                    (Virgilijus Muralis - 2:50.22, Antanas Žukauskas - 3:07.01 ir kiti)
12.01 SAULĖTEKIO MARATONAS                                  (Saulius Litvinavičius - 4:00.16)
12.15 JONAVOS ARENOS MARATONAS    (Saulius Litvinavičius - 3:52.43, Edvardas Linkevičius - 4:18.00)
12.28 M.GARMAUS 500+1 MARATONAS     (Saulius Litvinavičius - 3:27.40, Antanas Žukauskas - 4:18.03)
12.29 M.GARMAUS 500+2 MARATONAS                    (Saulius Litvinavičius - 3:32.26)


GALUTINĖ LENTELĖ:



VIDURIO LIETUVOS MARATONŲ TAURĖ – 2019

















(Jonavos r., Kėdainių r., Ukmergės r., Kaišiadorių r., Prienų r.ir Birštono m. sav.)



































Vieta Vardas, pavardė Klubas, Velykinis Dzūkų1 Dzūkų2 Vilties Kauno Klaip. Draug. Širvintų Žolinių Vilniaus Vilemų Saulėt. Arena 500+1 500+2 VISO

Taurės T U R A I Vietovė 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 taškų:
I Saulius Litvinavičius BK "Maratonas" 100

100 92
100

92
100 100 100 100 884
II Paulius Čerkauskas Šėta
98 98
78 100

100
96



570
III Antanas Žukauskas BK "Maratonas"
100 100
98



100


98
496
4 Edvardas Linkevičius BK "Maratonas"



94



90

96

280
5 Tadas Survila BK "Maratonas"



96



94




190
6 Gedas Jakubavičius BK "Maratonas"



84




100



184
7 Antanas Girčys Jonava



90



82




172
8 Rolandas Kriugžda Kaišiadorys_BĖGA



86



84




170
I Vilija Damašickienė BK "Maratonas"



82



86




168
9 Julius Miliukas BK "Maratonas"



100









100
10 Vilmantas Gurskas Ukmergė






100






100
11 Justinas Čekanauskas BK "Maratonas"








98




98
12 Žydrūnas Noreika Ukmergė











98

98
II Jūratė Malinauskienė Kėdainiai









98



98
13 Valdis Atvars Jonava






98






98
14 Edvinas Sausaitis kaišiadorys










98


98
15 Robertas Petronis Birštonas








96




96
16 Ernestas Žentelis BK "Maratonas"
96












96
17 Gintautas Gelūnas Ukmergė








88




88
18 Kazimieras Senavaitis Prienų "Vėjas"



88









88
III Laura Dapkuvienė BK "Maratonas"








80




80
4 Vilmantė Stašauskaitė BK "Maratonas"



80









80
19 Tadas Zuzevičius Kaišiadorių r.








78




78
5 Agnė Bartkevičiūtė Ukmergė








76




76
20 Ričardas_Koženiauskas Jonavos r.



76









76
6 Lina Guogienė Kėdainiai








74




74
21 Laimonas Gricius Kėdainiai








72




72
7 Julija Baškytė Birštonas








70




70



GERIAUSI SEZONO REZULTATAI:





1 Virgilijus Muralis 2:42.40 (Berlin)
2 Antanas Žukauskas 2:50.15 (Vilnius)
3 Justinas Čekanauskas 2:55.47 (Vilnius)
4 Julius Miliukas 3:04.17 (Kaunas)
5 Robertas Petronis 3:05.15 (Vilnius)
6 Vilmantas Gurskas 3:13.53 (Širvintos)
7 Deividas Bernotas 3:18.16 (Istanbul)
8 Saulius Litvinavičius 3:19.15 (Krakow)
9 Tadas Survila 3:22.51 (Vilnius)
10 Sigitas Ciukša 3:26.58 (Istanbul)
11 Edvardas Linkevičius 3:33.19 (Kaunas)
12 Gintautas Gelūnas 3:34.39 (Vilnius)
13 Gedas Jakubavičius 3:36.45 (Kauno r.)
14 Valdis Atvars 3:38.25 (Širvintos)
1 Vilija Damašickienė 3:39.49 (Vilnius)
15 Rolandas Kriugžda 3:39.58 (Vilnius)
16 Antanas Girčys 3:41.28 (Kaunas)
17 Kazimieras Senavaitis 3:43.36 (Kaunas)
2 Laura Dapkuvienė 3:44.20 (Istanbul)
18 Ernestas Žentelis 3:45.38 (Tallinn)
19 Edvinas Sausaitis 4:03.24 (Vilnius)
20 Žydrūnas Noreika 4:10.53 (Jonava)
3 Vilmantė Stašauskaitė 4:12.49 (Kaunas)
4 Gintarė Litvinavičienė 4:17.40 (Warszawa)
21 Paulius Čerkauskas 4:21.29 (Alytus)
22 Tadas Zuzevičius 4:28.08 (Vilnius)
5 Jūratė Malinauskienė 4:32.33 (Kauno r.)
6 Agnė Bartkevičiūtė 4:41.28 (Vilnius)
7 Edita Pilvinienė 4:42.25 (Krakow)
8 Lina Guogienė 4:50.18 (Vilnius)
23 Laimonas Gricius 5:03.01 (Vilnius)
24 Ričardas_Koženiauskas 5:03.45 (Kaunas)
9 Juliana Romoslavskaja 5:08.26 (Berlin)
10 Julija Baškytė 5:29.15 (Vilnius)


PRIZININKAI
Vieta Vardas Pavardė Auksas Sidabras Bronza Taškai
1 Vilija DAMAŠICKIENĖ 5     15
2 Saulius LITVINAVIČIUS 4 1   14
3 Lina GUOGIENĖ   2   4
4 Marius TUMAVIČIUS 1     3
5 Antanas ŽUKAUSKAS   1 1 3
6 Justinas ČEKANAUSKAS   1   2
7 Edvardas LINKEVIČIUS   1   2
8 Paulius ČERKAUSKAS   1   2
9 Renata RIMŠIENĖ   1   2
10 Edita BANDZEVIČIENĖ   1   2
11 Jūratė MALINAUSKIENĖ   1   2
12 Laura DAPKUVIENĖ     2 2
13 Tomas NEMUNAITIS     1 1
14 Ernestas ŽENTELIS     1 1
15 Modesta KAMINSKIENĖ     1 1
16 Povilas BEIŠYS     1 1
17 Rolandas KRIUGŽDA     1 1