Rezultatai



JONAVOS NAUJAMETINIS BĖGIMAS








Jonava
2019-01-01






M (1984 m.g.ir jaun.)







Vieta Vardas, pavardė Gim.m. Klubas, vietovė Laikas
1 Viktorija Varnagirytė 1991 Vilkaviškis 1:29.47
2 Rūta Šimkūnaitė 1985 Volvere Run, Vilnius 1:32.11
3 Aurelija Kisieliūtė 1994 Kauno BMK 1:43.20






M (1983 m.g.ir vyr..)







Vieta Vardas, pavardė Gim.m. Klubas, vietovė Laikas
1 Laura Dapkuvienė 1981 BK "Maratonas", Jonava 1:37.12
2 Vilija Damašickienė 1961 BK "Maratonas", Jonava 1:38.51
3 Egidija Pope 1980 ANGLIJA 1:38.51
4 Lina Buinauskienė 1977 Bėgimo klubas, Karmėlava 1:46.40






V (1984 m.g.ir jaun.)







Vieta Vardas, pavardė Gim.m. Klubas, vietovė Laikas
1 Tadas Baranauskas 1985 "Lukas", Panevėžys 1:18.03
2 Justinas Čekanauskas 1991 BK "Maratonas", Jonava 1:18.03
3 Julius Miliukas 1986 BK "Maratonas", Jonava 1:27.59
4 Ramūnas Vilčinskas 1985 Kauno BMK 1:43.20
5 Simas Stasiukaitis 1986 Bėgimo klubas, Karmėlava 1:46.40






V (1983-79 m.g.)







Vieta Vardas, pavardė Gim.m. Klubas, vietovė Laikas
1 Remigijus Zalumskis 1980 "Lukas", Panevėžys 1:18.03
2 Antanas Žukauskas 1980 BK "Maratonas", Jonava 1:27.06
3 Mindaugas Stiklickas 1979 Bėgimo klubas, Garliava 1:28.45
4 Gintautas Mickevičius 1980 Šiauliai 1:31.18
5 Mantas Grigonis 1982 Kaunas 1:42.28
6 Antanas Lukaševičius 1979 Kauno BMK 1:42.49






V (1978-72 m.g.)







Vieta Vardas, pavardė Gim.m. Klubas, vietovė Laikas
1 Paul Glover 1973 ANGLIJA 1:28.48
2 Egidijus Laskovas 1973 Bėgimo klubas, Kaunas 1:32.31
3 Saulius Litvinavičius 1973 BK "Maratonas", Jonava 1:34.12
4 Tomas Vasiliauskas 1977 Kauno BMK 1:39.00
5 Gedas Jakubavičius 1975 BK "Maratonas", Jonava 1:42.49






V (1971 m.g.ir vyr.)







Vieta Vardas, pavardė Gim.m. Klubas, vietovė Laikas
1 Vidas Totilas 1971 Kauno BMK 1:25.17
2 Rolandas Jakštas 1967 Kaišiadorys 1:29.47
3 Darius Biržietis 1969 Jonava 1:30.13
4 Vytautas Gadliauskas 1969 BK "Maratonas", Jonava 1:43.59
5 Gintautas Petkevičius 1970 Bėgimo klubas, Kaunas 1:59.46






BENDRA LENTELĖ







Vieta Vardas, pavardė Gim.m. Klubas, vietovė Laikas
1 Remigijus Zalumskis 1980 "Lukas", Panevėžys 1:18.03
2 Tadas Baranauskas 1985 "Lukas", Panevėžys 1:18.03
3 Justinas Čekanauskas 1991 BK "Maratonas", Jonava 1:18.03
4 Vidas Totilas 1971 Kauno BMK 1:25.17
5 Antanas Žukauskas 1980 BK "Maratonas", Jonava 1:27.06
6 Julius Miliukas 1986 BK "Maratonas", Jonava 1:27.59
7 Mindaugas Stiklickas 1979 Bėgimo klubas, Garliava 1:28.45
8 Paul Glover 1973 ANGLIJA 1:28.48
9 Viktorija Varnagirytė 1991 Vilkaviškis 1:29.47
10 Rolandas Jakštas 1967 Kaišiadorys 1:29.47
11 Darius Biržietis 1969 Jonava 1:30.13
12 Gintautas Mickevičius 1980 Šiauliai 1:31.18
13 Rūta Šimkūnaitė 1985 Volvere Run, Vilnius 1:32.11
14 Egidijus Laskovas 1973 Bėgimo klubas, Kaunas 1:32.31
15 Saulius Litvinavičius 1973 BK "Maratonas", Jonava 1:34.12
16 Laura Dapkuvienė 1981 BK "Maratonas", Jonava 1:37.12
17 Vilija Damašickienė 1961 BK "Maratonas", Jonava 1:38.51
18 Egidija Pope 1980 ANGLIJA 1:38.51
19 Tomas Vasiliauskas 1977 Kauno BMK 1:39.00
20 Mantas Grigonis 1982 Kaunas 1:42.28
21 Gedas Jakubavičius 1975 BK "Maratonas", Jonava 1:42.49
22 Antanas Lukaševičius 1979 Kauno BMK 1:42.49
23 Aurelija Kisieliūtė 1994 Kauno BMK 1:43.20
24 Ramūnas Vilčinskas 1985 Kauno BMK 1:43.20
25 Vytautas Gadliauskas 1969 BK "Maratonas", Jonava 1:43.59
26 Lina Buinauskienė 1977 Bėgimo klubas, Karmėlava 1:46.40
27 Simas Stasiukaitis 1986 Bėgimo klubas, Karmėlava 1:46.40
28 Gintautas Petkevičius 1970 Bėgimo klubas, Kaunas 1:59.46


DALYVIŲ SKAIČIUS:
               2012 m. - 6
2013 m. - 8
2014 m. - 8
2015 m. - 6
2016 m. - 6
2017 m. - 23
2018 m. - 20
2019 m. - 28


GERIAUSI JONAVIEČIŲ REZULTATAI (TOP-35):
1 Justinas Čekanauskas 1:18.03 (2019 m.)
2 Antanas Žukauskas 1:18.27 (2018 m.)
3 Antanas Žukauskas 1:21.11 (2017 m.)
4 Virgilijus Muralis 1:23.00 (2017 m.)
5 Antanas Žukauskas 1:23.51 (2016 m.)
6 Deividas Bernotas 1:23.52 (2016 m.)
7 Vidas Dainauskas 1:24.07 (2017 m.)
8 Saulius Litvinavičius 1:26.38 (2017 m.)
9 Antanas Žukauskas 1:27.06 (2019 m.)
10 Virgilijus Muralis 1:27.19 (2014 m.)
11 Antanas Žukauskas 1:27.20 (2014 m.)
12 Julius Miliukas 1:27.59 (2019 m.)
13 Antanas Žukauskas 1:30.08 (2013 m.)
14 Saulius Litvinavičius 1:30.09 (2013 m.)
15 Remigijus Dapkus 1:30.11 (2018 m.)
16 Darius Biržietis 1:30.13 (2019 m.)
17 Saulius Litvinavičius 1:31.09 (2016 m.)
18 Virgilijus Muralis 1:31.22 (2013 m.)
19 Giedrius Povilavičius 1:32.26 (2014 m.)
20 Vilija Damašickienė 1:33.42 (2016 m.)
21 Edvardas Linkevičius 1:34.09 (2013 m.)
22 Saulius Litvinavičius 1:34.12 (2019 m.)
23 Virgilijus Muralis 1:34.14 (2015 m.)
24 Antanas Žukauskas 1:34.15 (2015 m.)
25 Virgilijus Muralis 1:34.28 (2012 m.)
26 Saulius Litvinavičius 1:34.29 (2012 m.)
27 Antanas Žukauskas 1:34.30 (2012 m.)
28 Giedrius Povilavičius 1:34.41 (2016 m.)
29 Giedrius Povilavičius 1:35.09 (2013 m.)
30 Saulius Litvinavičius 1:36.00 (2015 m.)
31 Vytautas Gadliauskas 1:37.09 (2018 m.)
32 Laura Dapkuvienė 1:37.12 (2019 m.)
33 Ježi Vitalijus Micura 1:37.12 (2016 m.)
34 Giedrius Povilavičius 1:37.13 (2015 m.)
35 Saulius Litvinavičius 1:37.17 (2014 m.)


PRIZININKAI
Vieta Vardas Pavardė Auksas Sidabras Bronza Taškai
1 Antanas ŽUKAUSKAS 6 2   22
2 Vilija DAMAŠICKIENĖ 5 2   19
3 Virgilijus MURALIS 5 1   17
4 Saulius LITVINAVIČIUS 2 2 3 13
5 Giedrius POVILAVIČIUS 1 3 1 10
6 Ježi Vitalijus MICURA 2 1 1 9
7 Laura DAPKUVIENĖ 2 1   8
8 Vytautas GADLIAUSKAS   1 1 3
9 Vytautas ČIUPLYS 1     3
10 Marius TUMAVIČIUS   1 1 3
11 Edvardas LINKEVIČIUS   1 1 3
12 Deividas BERNOTAS   1   2
13 Vidas DAINAUSKAS   1   2
14 Justinas ČEKANAUSKAS   1   2
15 Julius MILIUKAS     1 1
16 Kęstutis LAPIENĖ     1 1
17 Darius BIRŽIETIS     1 1
18 Remigijus DAPKUS     1 1
19 Arnas ČEKANAVIČIUS     1 1