Lietuvos bėgimo taurės VIII etape klubo narių finišai suspindo sidabru

Autorius: Aivaras Čekanavičius

Kol Lietuvos lengvosios atletikos profesionalai varžėsi Palangoje vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate, kurių tarpe ir mūsų klubo lyderis Antanas Žukauskas prabėgęs 5000 m. nuotolį per 16:55 – bėgimo mėgėjai rinkosi Elektrėnuose. Čia tradiciškai, jau net 45-ąjį kartą vyko pusmaratonis „Aplink Elektrėnų marias“. Ilgaamžis bėgimas pasižymėjo gūsingu vėju ir kalniukų bei nuokalnių gausa, tačiau tai Jonavos bėgimo klubo „Maratonas“ vyriškos kompanijos neišgąsdino - pusmaratonio ir 10 km rungtyse užimtos antrosios vietos.

Pagrindinėje renginio distancijoje, savo amžiaus grupėje, antrąją vietą užėmė Virgilijus Muralis (1:26:04). Gedas Jakūbavičius finišavo per 1:44:08, po jo atbėgo Giedrius Povilavičius (1:44:14), o Vytautas Gadliauskas trasoje užtruko 1:45:28. Bendroje pusmaratonio vyrų įskaitoje nepralenkiamas buvo Karolis Lazdauskas (1:15:32), antrasis – Dainius Gorskis (1:20:32), trečiasis – Igoris Černikovas (1:21:40). Tarp moterų greičiausia Nadežda Roždestvenskaja (1:33:22) iš F.O.C.U.S. running, antroji finišavo kaunietė Eglė Sakalaitė (1:39:58), o bronziniu finišu džiaugėsi Kauno bėgimo mėgėjų klubo bėgikė Sada Bukšnienė (1:45:46). Taip pat paminėtina, kad bėgime ganėtinai gausiai ir sėkmingai dalyvavo mūsų klubo draugai iš Jonavos „Bėgimo klubo“. Jiems pusmaratonyje atstovavo Remigijus Dapkus (1:36:04), Petras Vansevičius ir Laura Dapkė (abu per 1:46:40), kuri tapo ir moterų įskaitos prizininke, taip pat Audrys Antoncikas (1:55:05), Vaidas Petrauskas (1:58:30) ir Ernestas Žentelis (1:58:46).

Kiek daugiau nei dvigubai trumpesnėje distancijoje 10 km įveikė ir antrasis finišavo klubietis Aivaras Čekanavičius (37:55) aplenkęs Saulių Čalkevičių (39:09) iš Kauno bėgimo mėgėjų klubo, tačiau nusileidęs Kastyčiui Petkevičiui (37:16) iš Sostinės Olimpo. Nerijus Čepulis (48:24) užėmė 13-ąją vietą. Bendroje moterų įskaitoje pirmoji buvo Patricija Mingėlaitė (49:12) iš Atletai.lt, antroji – Monika Jovaišaitė (49:55) atstovavusi Bikuvos Prekybos komandą, o trečioji – Dovilė Juškevičienė (55:06).

Dėkojame renginio organizatoriams už sportišką pusdienį, tačiau norėtusi, kad sekančiuose bėgimuose prizininkų netektų aiškintis patiems bėgikams.