9-asis bėgimas APLINK TVENKINIUS

Šiandien (07.12) įvyko į vasarą atkeltas Velykinis bėgimas

Puikus bėgimui oras sukvietė virš šimto bėgikų ne tik iš Lietuvos. Šį kartą Jonavos maratoną įveikė ir trys bėgikai iš Latvijos. 1 valandą prieš bendrą startą išbėgo maratono (42,195 km) bėgikai, paskui startavo 1,9 km, 4,2 km ir 8,4 km dalyviai, o dar po valandos mažiausieji 0,5 km bėgikai. Elitinių sportininkų (8,4 km) grupėje gerai sekėsi klubiečiui Virgiui, kuris atbėgo antras finiše keliomis sekundėmis aplenkęs 3-ioje vietoje likusį varžova. Puikiai trasoje jautėsi ir Vilmantė, kuri tarp moterų atbėgo pirma ir pasiekė 8,4 km distancijos rekordą. Aukštą vietą užėmė Tadas Survila, išvakarėse atšventęs savo gimtadienį. 4,2 km distancijoje puikiai bėgo Ernestas Razvadauskas ir Tadas Kalkauskas, o pastarojo dukra Milana įveikė 0,5 km.