„Danske Bank Vilniaus maratono“ nugalėtojų tarpe bėgikė iš Jonavos

Autorius: Aivaras Čekanavičius

Saulėtą rugsėjo 11-ąją, Vilniaus centre, startavo tryliktasis „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Prie starto linijos išsirikiavo – maratoną, pusmaratonį, 10 km., 4,2 km. ir 3 km. įveikti išdrįsę sportininkai. Čia savo jėgas išbandė itin didelis dalyvių skaičius – daugiau kaip 15 tūkstančių bėgikų atvykusių iš 55 užsienio šalių, kurių tarpe ir mūsų, Jonavos bėgimo klubo „Maratonas“ delegacija.

Šių metų Lietuvos maratono vice-čempionė Vilija Damašickienė ir „Danske Bank Vilniaus maratone“ demonstravo didelę ištvermę. Vilija, savo amžiaus grupėje, tapo maratono nugalėtoja - 42,195 km įveikusi per 3:41:40! Kitas Lietuvos maratono čempionato prizininkas, Antanas Žukauskas, šiose varžybose nestartavo.